icon Kurumsal

about
 • Özel yazılım ve danışmanlık hizmetleri
  İhtiyaç duyduğunuz sisteme özel yazılım çözümü arıyor olabilirsiniz.
 • Mobil Uygulama Geliştirme de Kesin Çözümler
  iOS, Android ve diğer mobil işletim sistemlerinde çalışabilen şirket içi ve dışı tüm uygulamalarda mobil sistemler.
 • Kurumsal Portal Çözümlerimiz
  Kurumsal Portal Çözümlerimiz ile şirket içi verimliliği arttırın, tüm ihtiyaçlarınıza cevap verin.

Biz Kimiz?

 • Biz Kimiz?

  GoArge; teknolojinin sunduğu tüm imkanlar ile her sektör ve ölçekten şirketlere, yenilikçi yaklaşımlar ve yeni teknolojilerle yazılım çözümleri sunmak için hizmete başlamıştır. Erzurum Ata Teknokent'de faaliyetlerini sürdürmekte olan GoArge, ürettiği çözümler ve müşteri memnuniyetinin yanı sıra çevresel ve toplumsal konulardaki duyarlılığıyla da Türkiye’nin öncü firması olma yolunda çalışmalarına devam etmektedir..


 • GoArge Felsefesi

  Bilim ve Teknoloji gün geçtikçe gelişmekte ve güçlenmektedir. Dünyada Bilim ve Teknoloji’de yaşanan büyüme ile ülkemiz de, bilgi ve teknoloji toplumu olma yönünde bir sürece girmiş ve çalışmalarına devam etmektedir.
  Ekonomik büyüme ile de güçlenen bilgi toplumu, kurumları bilgi ve iletişim teknolojilerini daha güçlü hale getirme ve insan kaynaklarının daha nitelikli ve yetkin hale getirilmesine neden olmuştur.
  GoArge olarak felsefemiz günümüzde yoğun rekabet koşulları içerisinde sürekli değişim süreci yaşayan kuruluşlara bilişim sistemlerini daha etkili ve verimli kullanmalarını sağlamak için kurumsal yazılım ve özel yazılım hizmetleri vermektir.  GoArge bilişim çözümleri, ihtiyaç duyulan çözüme geniş bir bakış açısıyla bakar ve analiz eder, yenilikçi, yüksek teknoloji çözümler sunar. Hizmetlerini müşteri odaklı olarak sunan GoArge sunulan her iyi hizmetin başarı olarak geri döneceğine inanır.  • GoArge Çözüm Hizmetleri

    Çözümlerimiz
    Sektörel Çöüzmler
   1. Özel Yazılım Geliştirme
   2. Mobil Uygulama Geliştirme
   3. Kurumsal Portal Çözümleri
   4. Profesyonel Web Tasarımı
    Teknoloji Çözümleri
   1. Altyapı Çözümleri
   2. Sistem Yazılımları
   3. Proje Portföy Yönetimi
   4. BT Yönetimi

   GoArge Hizmetleri

    Uygulama Geliştirme
   1. Uygulama Geliştirme Hizmetleri
   2. Mobil Uygulamalar
   3. Kullanıcı Deneyimi ve Ara yüz Tasarımı
    Danışmanlık
   1. Yazılım Geliştirme Hizmetleri
   2. Proje Yönetim Hizmetleri
   3. Çözüm Uyarlama Hizmetleri
   4. Sistem Yönetim Hizmetleri
   5. Uyum Danışmanlığı

   GoArge Dış Kaynak

   1. Yazılım Bakım ve Destek
   2. Operasyonel İşletim
   3. Eleman Sağlama
   4. İçerik Yönetim Hizmetleri
 • GoArge Ekibi

  15 yıldır sektöründe faaliyette bulunan GoArge ekibi olarak; ihtiyaçlarınıza net çözümler sunmak için çalışıyoruz. Teknolojiyi ve bilişim dünyasını yakından takip ediyoruz. Takım çalışması içerisinde tüm isteklerinizi, ihtiyaçlarınızı analiz ediyor ve en uygun çözümü uyguluyoruz.
  Alanlarında deneyimli, büyük ölçekli projelerde başarı ile uygulama geliştirmiş, değişime ve gelişime açık, teknolojiyi ve trendleri yakından takip eden, güçlü, genç ve dinamik bir kadroya sahibiz.
  Bu güne kadar sunduğumuz hizmetlerimizde müşterilerimizden aldığımız başarılı geri dönüşlerin mutluluğu ile hizmet kalitemizi her geçen gün arttırarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.


 • GoArge Kalite Yönetim Sistemi

  Müşteri memnuniyetine yüksek düzeyde önem veren GoArge gerek ekibiyle gerekse çalıştığı müşterileriyle, geliştirme, bakım ve destek gibi tüm iş süreçlerinde güven ilişkisi kurarak kalite ve profesyonellikten taviz vermez.
  Sektörümüzde başarılı ve kalıcı olmak için dünyaca kabul görmüş modellerin en iyilerini inceleyip analizlerini yaparız özel kullanışlı sistemler tasarlarız. Tasarlamış olduğumuz Yazılım geliştirme, Sistem Entegrasyonu, Danışmalık, Proje yönetim ve destek hizmet modellerimiz iş süreçlerini kısaltan, maliyetleri düşüren, sürdürülebilen ve düzenlenebilen müşterilerimize değer katan verimli sistemlerdir.

 • Arge Çalışmaları

  Çözümlerimizde tüm donanımlara sahip olmakla birlikte sürekli değişen gelişen bilgi ve teknoloji çağında GoArge olarak kendimizi güncel tutmak ve müşterilerimize sunduğumuz hizmetleri daha kaliteli hale getirebilmek için Ar-Ge faaliyetlerimize büyük önem veriyoruz.
 • Değer Katan Yaklaşımlarımız

  Memnuniyet

  Müşterilerimizi en iyi hizmet kalitesiyle karşılamak için yola çıktık, hizmet anlayışımızda önceliğimiz müşterilerimizin mutluluğu.

  İnovasyon

  İhtiyaçlarınıza net cevaplar vermek ve fayda sağlayabilmek amacıyla ürünlerimiz ve hizmetlerimizde farklı, değişik, yeni fikirler geliştirmekte ve bunları uygulamaktayız.

  Teknoloji

  Sizlere kaliteli hizmet ve faydalı ürün sunabilmek için teknolojiyi etkin bir şekilde kullanmaktayız.

  Sürdürebilirlik

  Oluşturduğumuz değerleri geleceğe daha sağlıklı aktarmayı hedefleyen bir yönetim anlayışı içerisindeyiz.

  İnsan Odaklı

  En önemli sermayemiz insan kaynağımızdır. Yönetim anlayışımız insana saygıya dayanır.

  Tasarım

  Topladığımız bilgi ve verileri değerlendirirken, akıl gözümüzle görür, özgün kurgular ortaya çıkartırız.

  Dinamizim

  İşimize geniş bir bakış açısıyla yaklaşıp hayal ederiz, farklı çözüm yolları ve yeni fikirlerle yaklaşımda bulunuruz.

Siz Düşünün biz yazalım