Anında Bildirim Yazılımı

Anında Bildirim Yazılımı
GoArge Dijital Anket Ekran Görüntüsü
GoArge Dijital Anket Ekran Görüntüsü
GoArge Dijital Anket Ekran Görüntüsü
GoArge Dijital Anket Ekran Görüntüsü

Neden Geri Bildirim Sistemi

Kurumunuza olumsuz etki yapmadan önce:

Müşteri geri bildirimini toplayın ve ölçün Sorunun tam yerini saptayın. Kalitenizi verilerle takip edin. Hizmet kalitenizi sürdürülebilir kılın. Kaliteli hizmet verme anlayışınızın prestijini kazanın.


 • Temizlik saatleri kontrolü,
 • Değiştiriebilir sorular,
 • Anında mesaj ile görevli yönlendirme,
 • Aylık veya belirli gün periyotlarına göre şikayet listesi,

Kolay Anlaşılır Akıllı Tablet

 • Duvara monte,
 • Pano üzeri,
 • Set Üstü,
 • Kablosuz Erişim,
 • Bilgi Saklama Ortamı Özellikleri,
 • Optimum maliyetli uyarlamalar,
 • Markanıza özel uyarlamalar,
 • Destek Ekibi - Uçtan Uca Çözüm,

Raporlama

Cihazlardan toplanan bilgilerin analizi dilediğiniz periyotta mail adresinize iletilir. Sonuçları gerçek zamanlı olarak cep telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan izleyerek uygun çözümler üretebilirsiniz.


Uyarı Mesajları

Belirleyeceğiniz kişilere gönderilen gerçek zamanlı mail veya SMS mesajları ile müşteri memnuniyetindeki değişimden anında haberdar olabilirsiniz.


Uyarı Mesajları

Belirleyeceğiniz kişilere gönderilen gerçek zamanlı mail veya SMS mesajları ile müşteri memnuniyetindeki değişimden anında haberdar olabilirsiniz.


Ekibinizin farkındalığını ve motivasyonunu arttırabilirsiniz. Müşteri hizmetlerinin kalitesini sürekli iyileştirebilirsiniz.

GoArge

Son Projelerimiz

GoArge Dijital Anket
Dijital Anket Yazılımı

Yenilikçi, güvenilir, güçlü insan kaynağı, müşteri memnuniyeti yüksek ve şirketin rekabetçi ortamda büyümesine imkan sağlar. Bunun temelini anket yönetim sistemi oluşturmaktadır, çünkü bu bilgileri en doğru kaynaktan yani müşteriden alarak analiz edilmesini sağlar ve sonuç raporları oluşturarak yönetim sistemini şekillendirir.

GoArge Finansal Analiz Yazılımı
Finansal Analiz Yazılımı

Finansal analiz, şirketinizin mali tablolarda yer alan bilanço kalemlerinin incelenmesi ile faaliyetlerinizin neticesini, şirketin finansal durumunu, eksik yönlerin nasıl iyileştirileceği, bu eksik yönler için aksiyon planlarının oluşturulduğu, mevcut durum doğrultusunda şirketinizin geleceğini planlamak için yapılan analizdir.

GoArge Digital Signage Çözümleri
Digital Signage

Digital Signage, ekranlardaki içeriklerin bir yazılımla internet veya network üzerinden uzaktan yönetilmesi esasına dayalı kapalı devre yayın sistemidir. Ekranlardaki içeriklerin, istenilen tarih ve saatte, istenilen sıra ile yayına alınması ya da içeriğin yayından kaldırılması gibi sistemin donanımsal ve yazılımsal tüm yönetimi kullanıcı yetkisindedir.

GoArge Web Yazılımı
Web Yazılımı

Kurumsal web siteleri bir firmanın, kurumun, derneğin veya oluşumun kendileri hakkında bilgileri, tanıtım ve ürün/hizmetleri içeren web sitesine verilen genel tanımdır. Kurumsal web siteleri statik veya dinamik yapıda web siteleri olabilirler.

GoArge Akıllı Müze Yazılımı
Akıllı Müze

Akıllı müze bilgilendirme sistemi ile müzelerde, sergi salonlarında, müzayede gibi ürün tanıtımı yapılacak olan tüm açık veya kapalı alanlarda sergilenen ürünler hakkında en ayrıntılı bilgiyi metin, ses ve görüntülü olarak konuklara verme imkanı sağlamaktadır. Çoklu dil desteği ile tercümana gerek kalmadan en doğru ve ayrıntılı o dilde sunmayı sağlamaktır.

GoArge İç Mekan Navigasyon Yazılımı
İç Mekan Navigasyon

Indoor navigasyon, kapalı alanlarda nesne ya da insanların konumlarını belirlemek ve hareketlerini izlemek için kullanılır. Ayrıca bina içinde navigasyon özelliğini kullanılarak istenen konuma ulaşılabilir. Indoor navigasyon ile insan ve nesnelerin konum takibi için elektronik cihazların ve bilgisayar yazılımlarının oluşturduğu bir network kullanılır.

GoArge

Müşterilerimiz

Müşteri memnuniyetini esas alan firmamızın çözüm ürettiği firmalardan bazıları.

GoArge Yakutiye Belediyesi
GoArge Pasinler Belediyesi
GoArge Ardem Danışmanlık
GoArge
GoArge
GoArge
GoArge
GoArge